HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

1992 yılından buyana sızdırmazlık elemenları imalatı sektöründeyiz, yaklaşık 30 yıllık tecrübemiz ile bu gün sektörün en fazla tercih edilen markasıyız. Şuanda otomativ sektöründen, beyaz eşya sektörüne ve savunma sanayine kadar bir çok sektöre hem yurt içi ve hemde yurt dışı hizmet vermekteyiz.

Biz firma olarak, müşterilerimizin projelerinde sızdırmazlık elemanları noktasında proje tasarımından, ürün imalatına yada hazır özel projelerinin tesisimiz de imalatına kadar her türlü cevap verebilmekteyiz. Artı kauçuk olarak dünya çapında bir marka olma yolunda ileriyoruz.

Misyonumuz

Projelerinize en iyi ve en hızlı çözümü sunmak

Vizyonumuz

Sunulduğumuz sızdırmazlık çözümler ile projelerinizin ve ürünlerinizin ömrünü artırmak

Servis ve Kalite Standartlarımız

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin yerine getirilmesi , aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve servis hizmetlerinin karşılanması da "ARTI KAUÇUK" olarak önem verilen bir standarttır.Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak temel amaçlarımızdan biridir. Çevreye uyumlu malzeme ve teknoloji kullanarak kirlenmenin önüne geçilmesi ve gelecek nesillere temiz ve yaşanır bir çevre bırakılması temel amaçlarımızdandır. Çalışanlarımızın sağlığı ve iş güvenliği ile riskleri ve iş kazalarını azaltmak, tüm çalışanlarımızın tüm kalite yönetim sistemlerine katılımını sağlamak ve verilecek eğitimlerle bilinçlendirmek firma politikamızdır.